Nasza wspólna pasja

i Jak to się zaczęło ...

... A wszystko zaczęło się kiedy same marzenia już nie wystarczały... Ich realizacja stała się silną potrzebą. A jak to było po kolei, dlaczego znalazłam się w punkcie, w którym jestem teraz… Przeczytajcie…

  1. W mojej głowie pojawiła się idea, a na jej myśl aż przebierałam nogami.
  2. Codzienne rozmyślanie i snucie planów popychało mnie do działania.
  3. Dzięki temu zaczęłam odnajdywać oryginalne, regionalne produkty, za sprawą których poznałam niezwykłych ludzi, którzy je stworzyli.
  4. Pasja producentów, z którymi zaczęłam nawiązywać współpracę utwierdziła mnie w przekonaniu, że misja niesienia ich historii w świat jest słuszna.
  5. Po analizie potrzeb rynku zauważyłam jak ważne dla klientów w obecnych czasach stało się wspieranie polskiego produktu i ich twórców.
  6. Szybka decyzja o podjęciu działalności doprowadziła mnie do miejsca, w którym mogę kreować swój biznes.
  7. Przygotowania trwały i dużo pracowałam. Moją muzą jest matka natura i na jej łonie powstają wszystkie inspirujące teksty, które odnajdziecie na moim blogu, w opisach produktów i mediach społecznościowych.
  8. Podróże i poznawanie ludzi wzbogacają moją firmę o wszystko, co tu się dzieje. Powstaje strona internetowa.
  9. Spełniam się, bo tuLokalne to moje dziecko, które właśnie się narodziło i o które będę dbać! Zapewniam, że będzie się tu dużo działo!

W tuLokalne zapraszam Was w podróż po regionalnych klimatach Polski, po tym co naturalne, prawdziwe oraz stworzone z wielką pasją!
Produkty z mojego sklepu ozdobią Wasze wnętrza lub dopełnią swoimi aromatami zapachy Waszych kuchni. Znajdziecie tu coś praktycznego, coś pachnącego i coś smacznego, coś na prezent lub na własny użytek.
Uzupełnieniem tuLokalne jest blog, w którym opisywała będę producentów, promowała turystykę regionalną, jak również nietuzinkowe miejsca i osoby na mapie całej Polski, a może i nie tylko.
Znajdziecie tu również mapę z naniesionymi lokalizacjami, z których pochodzą twórcy produktów. Nie byłabym sobą, gdybym jako geograf nie stworzyła takiej mapy i strasznie się cieszę że te mniejsze i większe miejscowości oraz wspaniałe polskie krainy znajda się na niej.

Tak więc zapraszam Was do mojego świata! Do świata tuLokalne!